طراحی داخلی کافه رستورانی برای دوستداران گربه ها

کافه رستوران Meow برای علاقه مندان به گربه است که نه تنها به عنوان یک کافه نقش ایفا می کند بلکه مکانی برای پنجاه گربه دوست داشتنی و دارای سالنی برای این حیوانات خانگی است.

طراحی داخلی کافه رستورانی برای دوستداران گربه ها

این پروژه با مفهوم فضای مشترک برای انسان ها و گربه ها نقش گرفته و چالش اصلی این پروژه حفظ تعادل بین فضاها برای هر دو کاربر است.

تمام مقیاس ها و طرح های این پروژه مربوط به گربه ها است E استودیو با استفاده از یک روش طراحی انتزاعی ، از بلوک ها و سکو برای اتصال فضاهای مختلف به جای نشان دادن یک جنگل واقعی استفاده می کند.

بلوک سیاه در ورودی نشانگر تم درونی فضا است. منطقه بافر چوب کاج فضایی را برای شستشوی دست فراهم می کند.

رودخانه ، خانه درختی و سایر خصوصیات طبیعی  به نحوی روایی داستانی را نقل می کند زمین تراس در وسط طبقه اول به شکل گربه طراحی شده است. از این تراس به جای صندلی های سنتی برای نشیمن استفاده می شود تا تعامل بین افراد و گربه ها و انجام فعالیت های عمومی بیشتر شود  فراز و نشیب های تراس ، نیاز های بیشتری را مطابق با رفتارهای متفاوت مشتریان و گربه ها برآورده می کند.

با توجه به عادت گربه ها ، که از ارتفاع آن لذت می برند ، طراحان، یک خانه درختی را در سطح بالایی قرار می دهد تا سکویی بسازد که در آن مشتریان بتوانند از یک منظره جامع برخوردار شوند. سقف بی نظیر منحصر به فرد می تواند نیازهای مشتریان و گربه ها را برآورده کند. افراد می توانند استراحت کند یا از نوشیدن قهوه در خانه درختی لذت ببرند ، یا فقط بنشیند و غافل از آنچه در طبقه پایین اتفاق می افتد با گربه ها به تعامل بپردازند.

طبقه دوم با ساختار فولادی اصلی به یک فضای ناهار خوری تبدیل شده که در آنجا ، شکل میز به وضوح جریان جنگل را نشان می دهد و صفحه استیل ضدزنگ روی دیوار تقلید از موج آب است. طبقه دوم مشتریان را قادر می سازد از فضای راحت و آزاد تری برای مکان های مختلف ناهار خوری لذت ببرند و جلوه بصری منحصر به فری را در کنار یک تجربه غیر متعارف با گربه ها احساس نمایند.

رستوران Meow که توسط E Studio طراحی شده است “خانه گربه” مدرنی را بدون استفاده از هیچ درخت واقعی نشان می دهد. دکوراسیون رستوران Meow با استفاده از این مفهوم طراحی منحصر به فرد و خلاقانه ، افراد را به صرف زمان و دوست داشتن بیشتر گربه ها ترغیب می کند .

تحریریه دکوبوم

منبع: آرک دیلی

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  3544 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم