طراحی و دکوراسیون داخلی میکرو آپارتمانی ۱۸ متری!

طراحی و دکوراسیون داخلی در این استودیو آپارتمان تنها در فضایی ۱۸ متری صورت گرفته به نحوی که دارای یک تخت خواب کویین پلتفرم با فضای ذخیره سازی زیادی است  این آپارتمان کوچک ۲۰۴ فوت مربعی (۱۸ متر مربع) به گونه ای طراحی شده است که به کاربران با ایجاد فضایی انعطاف پذیر اجازه می دهد تا در صورت لزوم فضای خود را به صورت دلخواه و براساس نیاز ها و فعالیت های روزانه چیدمان کنند ضمن اینکه این تخت خواب پلت فرم، میز ناهار خوری و  مبل راحتی و فضای ذخیره سازی لباس را در خود مخفی کرده است.

طراحی و دکوراسیون داخلی میکرو آپارتمانی ۱۸ متری

این تخت خواب سکویی مدرن شامل کمد ذخیره سازی کشویی دارای قفسه بندی ، میله ای برای آویزان کردن لباس و بستری برای قرارگیری وسایلی مانند کفش و کیف است.

تخت پلتفرم سبز

سفارشی و ارگونومیک

بخش میانی پلتفرم مخفی به مبلمان اختصاص داده شده که به صورت مبل راحتی دو نفره سفارشی  و ارگونومیک طراحی شده  و برای راحتی و سهولت در جابجایی و حرکت به بیرون یا درون فضا از چرخ های دارای ترمز استفاده شده است.

میز ناهار خوری نیز که قسمت مخفی دیگر پلت فرم را تشکیل داده مانند مبل دو نفره با چرخ ها به راحتی حرکت کرده و حوزه غذاخوری یا سطح کاری را برای کاربر ایجاد می کند.

طراحی و دکوراسیون داخلی میکرو آپارتمانی ۱۸ متری

در انتهای فضای مخفی پلت فرم ، یک مجموعه کوچک از پله هایی وجود دارد که به تختخواب منتهی می شوند که برای مواجهه با کمبود فضا ، پله ها به صورت کشویی برای افزودن فضای ذخیره سازی بیشتر طراحی شده اند.

طراحی داخلی آپارتمان 18 متری با تخت پلتفرم سبز

در  این پلان مربعی شکل، سازماندهی حوزه های ضروری منزل در سمت راست به حوزه نشیمن و آشپزخانه و سمت چپ به حمام و حوزه خواب اختصاص یافته که با وجود محدودیت فضا معماران با طراحی هوشمندانه تخت پلتفرم و جای دادن مبلمان، درون آن توانسته اند حوزه های ضروری را در این فضای کوچک در نظر بگیرند در واقع با ایجاد فضای باز آزادی عمل بیشتری را ایجاد کرده که بدون تداخل با مبلمان، فضای حرکت را مهیا کرده ضمن اینکه سبکی بصری را برای کاربران ایجاد کرده است که فضا را گسترده تر از ابعاد واقعی نشان می دهد حتی با  افزودن رنگ سبز پویایی بیشتری به فضا افزوده شده و شادابی و زیبایی بیشتری در این فضای کوچک ایجاد شده است.

پله های تخت پلتفرم

تحریه دکوبوم

منبع: contemporist

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  1946 بازدید

  داغ ترین مطالب هفته

   آخرین اخبار دکوراسیون

    ویدیو های دکوراسیون داخلی

     دکوراسیون آشپزخانه

      چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

       خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

        کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم