نوروز با دکوبوم: چیدمان آشپزخانه U شکل

یکی از کلیدی ترین فضاها در خانه، آشپزخانه می باشد. این فضا نقش اساسی در آسایش روانی افراد منزل دارد و دکوراسیون مناسب آن کیفیت کلی فضا را ارتقا می دهد. برای بازسازی آشپزخانه خود بهتر است ابتدا انواع آشپزخانه را بشناسید و از میان آن ها بهترین چیدمان را برای آشپزخانه خود برگزینید.

آشپزخانه U شکل

در این نوع آشپزخانه مثلث کار به خوبی به وجود می آید و این امکان را به شما می دهد تا با فضایی باز و راحت به فعالیت بپردازید. به دلیل کافی بودن فضاهای پخت و پر می توانید یکی از اضلاع این شکل U  را به فضای غذاخوری اختصاص بدهید و با چیدمان انواع صندلی در اطراف آن، فضایی برای دور هم جمع شدن و خوردن غذا را تامین کنید. همان طور که مشخص می باشد، این نوع آشپزخانه به محیطی بازتر از حالت های قبلی احتیاج دارد و در خانه های بزرگ تر توصیه می شود.

آشپزخانه U شکل به همراه جزیره

در صورت داشتن فضای کافی، در آشپزخانه U شکل می توانید با اضافه کردن یک جزیره فضای خود را به صورت کامل تغییر داده و آشپزخانه ای جدید را برای خود به وجود بیاورید. جزیره فضایی است برای انجام دادن فعالیت های پخت و پز که در قسمت میانی آشپزخانه قرار می گیرد و به صورت آزادانه می توان در اطراف آن به فعالیت پرداخت. کار کردن بر روی جزیره این امکان را به شما می دهد تا در حین فعالیت با خانواده خود صحبت کنید و تسلط کافی بر محیط خانه داشته باشد.

تحریریه دکوبوم

امتیاز دهید post

هیچ نظرات

  نظر خود را به اشتراک بگذارید

  2767 بازدید

  آخرین اخبار دکوراسیون

   ویدیو های دکوراسیون داخلی

    دکوراسیون آشپزخانه

     چیدمان و دکوراسیون پذیرایی

      خلاقیت در طراحی و دکوراسیون

       کانال دکوراسیون کانال تلگرام دکوبوم